Цілеспрямування – вивчати рідну мову і літературу

У листопаді в Радивилові, про що ми інформували, проводився районний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Рівень знань з української мови та літератури кращих учнів Радивилівського району допоміг визначити й нещодавно проведений другий (районний) етап Всеукраїнської олімпіади. Список переможців уміщуємо за публікацією сайту відділу освіти Радивилівської РДА від 21.12.2015.

День мови7 клас

І місце – Сова Юлія, учениця Радивилівського НВК «Загальноовітня школа І – ІІІ ступенів №2 – ліцей» ім. П.Стрижака;

І місце – Кондик Соломія, учениця Радивилівського НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1 – гімназія»;

ІІ місце – Дейнека Богдана, учениця Радивилівського НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ст. №1 – гімназія»;

ІІ місце – Ольшанська Віолетта, учениця Крупецької ЗОШ І – ІІІ ступенів;

ІІ місце – Рудишина Магдалена, учениця Радивилівського НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ст. №1 – гімназія»;

ІІ місце – Братащук Василина, учениця Козинського НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ст. – колегіум»;

ІІІ місце – Шевчук Есмеральда, учениця Ситненської ЗОШ І – ІІІ ст.;

ІІІ місце – Ткачук Анастасія, учениця Пляшевської ЗОШ І – ІІІ ст.

8 клас

І місце – Савицька Олена, учениця Радивилівського НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1 – гімназія»;

І місце – Гавришок Аліна, учениця Гранівської ЗОШ І-ІІ ступенів;

ІІ місце – Гажур Діана, учениця Радивилівського НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №1 – гімназія»;

ІІ місце – Павлюк Юліанна, учениця Козинського НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ст. – колегіум»;

ІІ місце – Іськович Микола, учень Довгалівської ЗОШ І – ІІІ ступенів;

ІІ місце – Протас Ангеліна, учениця Крупецької ЗОШ І – ІІІ ступенів;

ІІІ місце – Качан Оксана, учениця Острівської ЗОШ І-ІІ ст.;

ІІІ місце – Королюк Катерина, учениця Башарівської ЗОШ І – ІІІ ст.;

ІІІ місце – Шлапчинська Марія, учениця Підзамчівської ЗОШ І-ІІІст.;

ІІІ місце – Білик Софія, учениця Немирівської ЗОШ І-ІІІст.

9 клас

І місце – Панасюк Катерина, учениця Довгалівської ЗОШ І-ІІІст.;

І місце – Кошельник Бодана, учениця Радивилівського НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ст. №1 – гімназія»;

ІІ місце – Фітчук Ніна, учениця Синенської ЗОШ І – ІІІ ст.;

ІІ місце – Музика Орися, учениця Жовтневої ЗОШ І – ІІІ ст.;

ІІ місце – Руденко Єлизавета, учениця Сестрятинської ЗОШ І – ІІст.;

ІІ місце – Павлова Оксана, учениця Срібненської ЗОШ І – ІІ ст.;

ІІІ місце – Кухарук Ірина, учениця Немирівської ЗОШ І – ІІІ ст.;

ІІІ місце – Стрільчук Аліна, учениця Рудня-Почаївського НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ст. – ДНЗ»;

ІІІ місце – Федорчук Вікторія, учениця Пляшевської ЗОШ І – ІІІ ст.

10 клас

І місце – Гладун Людмила, учениця Радивилівського НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №2 – ліцей» ім..П.Стрижака;

ІІ місце – Півторак Валентина, учениця Радивилівського НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ст. №1 – гімназія»;

ІІІ місце – Сьомак Валентина, учениця Пляшевської ЗОШ І – ІІІ ст.;

ІІІ місце – Дуля Ірина, учениця Крупецької ЗОШ І-ІІІст.

11 клас

І місце – Тацій Юлія, учениця Радивилівського НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ст. №1 – гімназія»;

ІІ місце – Матюшок Вікторія, учениця Радивилівського НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ст. №1 – гімназія»;

ІІ місце – Ципцюра Ростислав, учень Радивилівського НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ст. №1 – гімназія»;

ІІІ місце – Заєць Вадим, учень Радивилівського НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ст. №2 – ліцей» ім. П.Стрижака;

ІІІ місце – Павлюк Ірина, учениця Теслугівської ЗОШ І – ІІІ ст.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.