Cприяння військовим, формування сил спротиву, допомога біженцям

Після нещодавнього візиту в північні, прикордонні райони Рівненщини, сьогодні разом з депутатом обласної ради Олександром Дехтярчуком відвідали південні громади нашого краю.

Поспілкувалися з головами Дубенської та Радивилівської міських, Крупецької та Привільненської сільських територіальних громад. Теми розмов сьогодні переважно однакові для всіх: всебічне сприяння військовим, формування місцевих сил спротиву, допомога біженцям, поміч постраждалим областям. У кожній з громад обговорено певні поточні проблеми, котрі виникають в існуючих умовах воєнного стану. Але вони точно не впливають на загальний стан справ у цих громадах, на чолі яких мудрі та досвідчені керівники, здатні ефективно налагодити роботу.

Окремо хочу наголосити на візиті у ПрАТ “Дубномолоко”, де виробляються сири під торговою маркою “Комо”. Важливо, що з початку повномасштабної війни виробництво на підприємстві не зупинялося ні на хвилину. І зараз я не лише про постійну допомогу як продукцією, так й іншим необхідним для тих, хто цього потребує. У нинішніх умовах не лише на Рівненщині, а й в усій Україні вкрай важливо не зупиняти виробництво продукції там, де це можливо. Економіка повинна працювати, це теж невід’ємна складова нашої боротьби проти агресора. І це чітко розуміють як керівник цього підприємства Олег Власюк, так і увесь колектив.

Сергій Кондрачук, голова Рівненської обласної ради. (Зі сторінки в соцмережі).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.