«Децентралізаційний марафон» – у Радивилові

У Радивилів завітали консультанти  з питань децентралізації Асоціації міст України – в рамках проекту “ПУЛЬС», які нині працюють над  «Децентралізаційним марафоном». Це – Тетяна Грищук, Людмила Кушнер і Василь Курилас.

Радивилів, районна радаНа зустрічі були голова райдержадміністрації Олег Ващук, заступники голови Микола Бондарчук, Людмила Орищина, представники райради, сільські голови, громади сільрад яких поки що не увійшли до жодної з об’єднаних територіальних громад, – Бугаївський – Валентин Креселюк, Рідківський – Валентина Поврознік, Пляшевський – Тетяна Хміль, Хотинський – Василь Гонтар, секретар Сестрятинської сільради Ніна Парійчук.

Фахівці розповіли про переваги об’єднаних громад, навели приклади, як уже створені громади включилися в роботу і самостійно планують  свій розвиток, наголосили, що показником є і те, що в районі функціонують 4 опорних школи, які будуть займатися методичним забезпеченням, а всі інші школи будуть філіалами.

Після об’єднання територіальних громад самі громади підуть на прямі міжтрансферти  державного бюджету. Виділять ОТГ як окремий структурний підрозділ, який візьме на себе видатки і в позашкільній освіті, особливо в сфері житлово-комунального господарства. Експерти вкотре наголосили на необхідності об’єднання, адже це – і перспектива самостійного розвитку, інформує сайт Радивилівської РДА.

 

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. azimov сказав:

    Ось позитивна та цікава інформація – Соціальний ривок: Макіївська об’єднана громада реалізувала 3 глобальні проекти:
    http://decentralization.gov.ua/success/item/id/23

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.