Декларація нардепа від нашого виборчого округу

«Кредитори були переконані, що заповнення українськими чиновниками електронних декларацій зміцнить довіру суспільства до влади і допоможе боротьбі з корупцією. На практиці вийшло дещо зовсім протилежне. Ніякого замилування від того, що українські чиновники оприлюднили свої збереження і об’єкти власності, в суспільстві не спостерігається. Навпаки, спостерігається якнайсильніше роздратування з найрізноманітніших приводів…» – це зі статті українського політолога і журналіста Віталія Портникова.

В Радивилів.info нема потреби вдаватися до аналізу поданих декларацій, бо це вже й без нас зробили багато всеукраїнських і регіональних видань. Тим паче, що далеко не всі ці декларації викликають здивування і обурення.

Отож ознайомити з декларацією народного депутата України від нашого виборчого округу №154 (Дубенського), члена депутатської фракції ПАРТІЇ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА» Олександра Дехтярчука вважаємо за необхідне.

Пропонуємо фотоскан із сайту (для збільшення натиснути на фото вказівником):

http://press-centr.com/ua/news/20507_Moshchi-svyatikh-kolektsiyni-vina-ta-milyoni-hotivki-khto-z-rivnenskikh-nardepiv-nazhivsya-pislya-Maydanu-

deputat_dekl

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.