День молоді – не тільки для молодих. Понад 70 фото

28 червня в Радивилові святкували День Конституції і День молоді, наповнений спортивними змаганнями, дитячими розвагами на приїжджих атракціонах, піснями. Перші наші фотознімки були з «Богатирських ігор», у яких радивилівські силачі змагалися в перетягуванні автомашини, перекачуванні великого автомобільного ската і в перенесенні колод.

У програмі святкового дня зацікавили всіх «Парад наречених», урочисте відкриття Дня молоді, на якому виступили голова РДА Олег Ващук, міський голова Радивилова Микола Карапетян і голова Радивилівської районної ради Олександр Пастух, затим почалася колоритна концертна програма «Молодь – квітуча держава», а завершила її святкова дискотека.

Відрадно, що на цьому святі погодилися бути ведучими  наші радивилівці, відомий київський актор Тарас Мельничук і київська співачка Наталія Котюк, у концерті виступили студенти – співаки Олександра Коваль, Катерина Пастух, танцюристка Арсенія Ємельянова та інші  яскраві, талановиті, доволі визнані радивилівці, а також юні обдаровані артисти Радивилівщини.

Гарна червнева погода сприяла хорошому настроєві. У центрі міста працювали пересувні торговельні точки.

Уперше таке святкове дійство знімала літаюча відеокамера, зйомку вели радивилівці, київські режисери Арсеній Бортник і Тарас Підгірняк, так що незабаром, вочевидь, матимемо змогу побачити в Ютубі наше свято, зняте з незвичних ракурсів.

Розмістити фото на традиційному для мене порталі не вдалося, тому скористався поштовим сервісом I.UA. Альбом “Радивилів. День молоді – 2015”. Майже всі фото – а їх загалом понад 70 (!) – подані в зменшеному вигляді без будь-якої обробки, що відразу й впадає у вічі. Прошу поставитися до цього з розумінням. Дивитися тут: http://photo.i.ua/user/5086/448884/?r=9291641&p=0

Радивилів, день молоді sviato002 sviato003 Радивилів, день молоді, Наталія Котюк Радивилів, день молоді, Василь Семеренко sviato006Радивилів, день молодіРадивилів, день містаРадивилів, день міста, Степан МелихРадивилів, день містаРадивилів, день містаmolodi-1 molodi-2 molodi-2a molodi-3 Радивилів, спорт

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

2 коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.