День молоді в Радивилові. ФОТОРЕПОРТАЖ

У Радивилові в програму відзначення Дня молоді насамперед включили різні спортивні змагання. Зокрема, не могли не привернути уваги поєдинки силачів, які демонстрували витривалість і рівень підготовки, переносячи важкі бруси, перевертаючи велике колесо, тягнучи автомашину і метаючи гирю.

Нагородження переможців провела заступник голови Радивилівської райдержадміністрації Людмила Орищина (див. фото, які представив виданню Радивилів.info журналіст Василь Семеренко).

Відкриваючи урочисту частину свята, радивилівську молодь вітали голова Радивилівської райдержадміністрації Олег Ващук і голова районної ради Володимир Кондик. Вони ж нагороджували представників молоді, які проявили свій талант, здібності і наполегливість у різних видах діяльності.

А затим почалося велике концертно-розважальне дійство, яке вела виходець із Радивилова, київська співачка і ведуча розважальних програм Наталія Котюк. У концерті виступали місцеві учасники художньої самодільності, гуртківці творчих студій, студенти мистецьких вузів, яким дорогу до творчості підказала радивилівська шкільна пора. А під кінець концерту на сцену вийшли запрошені на свято професійні артисти.

Фоторепортаж з відзначення Дня міста, який підготував Володимир Ящук, можна переглянути за цим посиланням: http://photo.i.ua/user/8031682/475076/?p=0&r=5848554

nahorody-1nahorody-2

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

1 Response

  1. Олександр сказав:

    Нашо запрошувати в Радивилів на свята артистів які співають російську попсу, її хватає в телевізорі і нема від того спасу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.