День поля провела в Крупці компанія BASF

Агрокорпорація «Крупець» (Радивилівський район), яку очолює заслужений працівник сільського господарства України Володимир Варфалюк, відома в усій країні своїми вагомими виробничим здобутками. Тож неспроста вже більше десятка років у своїх новаторських пошуках співпрацює з нею відома в світі компанія BASF, німецький хімічний концерн, який, зокрема, знаний агроспеціалістам тим, що виготовляє широкий спектр засобів агрохімічного захисту рослин. Саме на полях біля Крупця розташований демонстраційний центр фірми, де можна на практиці побачити, який ефект дають ті чи інші агрозасоби при вирощуванні різних сільськогосподарських культур.

6 і 7 червня тут проведено черговий День поля для фермерів нашого регіону, в тому числі Радивилівщини, і дистрибютерів Рівненської та сусідніх областей.

Як розповів кореспондентові «Радивилів.info» виконавчий директор агрокорпорації «Крупець» Сергій Варафалюк, співпраця з BASF дає змогу постійно залишатися в землеробській галузі на рівні вимог часу, відчутно підвищуючи культуру виробництва, нарощуючи віддачу кожного гектара, а відтак збільшуючи віддачу землеробської праці.  Кошти, затрачені на нові засоби агрохімічного захисту рослин, як і планомірна робота щодо насінництва, не залишають сумнівів: компанія BASF – надійний партнер у вирішенні будь-яких питань агрокорпорації

Організатором семінару, як і в попередні роки, стала дирекція відомої компанії BASF по західному регіону України. Учасників дня поля вітав керівник Західного регіону BASF Іван Дацків. Під час огляду посівів та ознайомлення гостей з інноваційними системами захисту рослин пояснення давали менеджери Олена Мохель, Юрій Порицький, Олександр Андрощук та інші. Серед дистриб’юторів були представники ПП «Бізон-Тех 2006», фірм «Ерідон», «Спектр-Агро»…

Представники компанії вручили учасникам семінару багато корисних видань про свої напрацювання і пропозиції для сільгоспвиробників.

Фото: Сергій Варфалюк і Володимир Ящук. 

Фотознімки – в альбомі за посиланням:
http://photo.i.ua/user/5086/527616/

Портрети працівників компанії – з сайту BASF.
BASF, менеджери, Крупець, Радивилів

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.