“День родини” на підприємстві в Бродах

На ТзОВ «Електроконтакт України», що займається виробництвом електричних кабельних мереж до відомих автомобільних брендів, стало гарною традицією зустрічатись  колективом на святкуванні «Дня Родини», адже успіх нашої компанії полягає не тільки  в професіоналізмі наших працівників, а й у міцності та єдності великої родини ЕКУ! Цьогоріч усі активності, приурочені до цієї події, відбудуться у місті Броди, де в 2017 році був відкритий третій виробничий підрозділ ЕКУ.

У програмі святкування: повітряна куля, бампербол, барбекю, хімічне шоу, величезний батут, попкорн, аквагрим, відпочинкова зона, дитячі аніматори, спортивні естафети та дискотека.

Учасники: генеральний директор ЕКУ Андрій Васильович Гаврильчик; директор Володимир Михайлович Юрцан; директор Перемишлянського виробничого підрозділу Юрій Ярославович Дуда, директор Бродівського виробничого підрозділу Андрій Олегович Метелюк, дружній трудовий колектив та ЗМІ.

ЕКУ щиро запрошує на святкування та чекає зустрічі з кожним із вас, адже на підприємстві трудяться і представники Радивилівщини!

Захід відбудеться: 26 липня, початок о 15.00 год.

80600, м. Броди, Львівської обл., вул. Чупринки, 25.

Юрій ОЛЕКСА – для Радивилів.info.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.