День спортивних подій у Радивилівській громаді

День спортивних подій у Радивилівській громаді зібрав найшвидших, найсильніших, найвитриваліших на міському стадіоні «Колос» (Радивилів).

Ранок неділі, 12 вересня, розпочався волейбольним турніром у міському парку (група «Здоров’я», чоловіки). Продовжились заходи, приурочені до Дня фізичної культури та спорту, на міському стадіоні «Колос», де тренери комплексної дитячо-юнацької спортивної школи провели значний комплекс змагань та силових вправ на першість. Зокрема, відбулись атлетичні забіги серед вихованців КДЮСШ на дистанціях 60, 100 та 400 метрів. На стометровій дистанції з бігу серед юнаків в лідери вийшов Мандзюк Владислав, шістдесятиметрівку найшвидше серед юнаків здолав Матіч Михайло, а найкращий час в найдовшій дистанції програми (400 метрів) показав Денега Артем.

Серед дівчат беззаперечною лідеркою в усіх трьох бігових дистанціях стала вихованка КДЮСШ Тацій Вероніка.

Спортивні успіхи дня продовжили учасники дисципліни «Жонглювання м’яча». За індивідуальними результатами найвправнішими стали Куріч Максим, Малецький Артем, Герасимчук Олександр.

Після змагань на швидкість та спортивну координацію перейшли до силових дисциплін, об’єднаних під назвою «Козацький дух». На стадіоні відбулась видовищна боротьба з армреслінгу (Юрковський Тарас – І місце, Мелих Владислав – ІІ місце, Дубинецький Владислав – ІІІ місце); змагання з перенесення ваги (Мелих Владислав – І місце, Дубинецький Владислав – ІІ місце, Юрковський Тарас – ІІІ місце), а також метання ваги, де найкращий результат продемонстрував Мелих Владислав ( 5м 43 см). Разом із тренерами та суддями змагань всі досягнення силачів громади у змаганнях фіксував і майстер спорту з пауерліфтингу, неодноразовий чемпіон міжрегіональних та міжобласних турнірів Володимир Невинний.

Врученням грамот відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Радивилівської міської ради завершились і змагання з волейболу серед вихованців КДЮСШ. Левова частина з них є учнями Радивилівського ліцею №2 ім. Павла Стрижака. За підсумками чемпіонату було визначено кращих гравців команд-учасниць, нагороджено також їх тренера – вчителя фізичного виховання Радивилівського ліцею №2 Михайла Медвідя.

Спортивний характер та наполегливість у чемпіонаті Бродівщини з футболу продемонстрували і учасники команди «Спринтер» (Радивилів). Їх суперницею по матчу стала команда «Енергія» з села Попівці.

Футбольні поєдинки тривали і на спортивному майданчику в міському парку – тут за чемпіонську першість виступили вихованці Радивилівської КДЮСШ та християнського футбольного клубу «Тріумф».

Наталія ЯНЧИН.

У групі «Радивилів – Radyvyliv» («Фейсбук») можна переглянути знімки з цих змагань, що їх представили журналісти Наталія ЯНЧИН і Володимир ЯЩУК.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.