День учителя – дійсно всенародне свято

День працівників освіти,  або День учителя, відзначається щорічно в першу неділю жовтня. Цьогоріч припадає на 2 жовтня.

Нещодавно в Радивилові відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. З вітальними словами до освітян району звернулися голова Радивилівської районної державної адміністрації Олег Ващук, голова районної ради Володимир Кондик, заступник Радивилівського міського голови Віктор Ісюк, начальник відділу освіти РДА Ірина Ковалевська та голова районної організації профспілки працівників освіти і науки Дмитро Дмитрук.

«День вчителя – це дійсно всенародне свято. Немає в суспільстві жодної людини, яка, досягнувши найменших висот, не була б вдячна своїм учителям. Кожен День учителя – це привід сказати слова вдячності нашим вчителям за їх терпіння і важку працю заради нашого успішного майбутнього. Вчитель – просте, звичайне слово, яке щодня повторюємо і ми, і наші діти. А скільки воно зберігає у собі найкращих, незабутніх спогадів! Скільки пов’язано з ним перемог і звершень у кожної людини! Вчитель  – він не тільки навчив нас писати й читати, він допоміг збагнути їх глибинний зміст, прищепив нам відповідальність обов’язку, допоміг поступово знайти своє місце у житті. Отож  хай слово вчителя буде завжди святим і чистим, а засіяна невтомною працею освітянська нива щедро зарясніє сходами яскравих особистостей, які й надалі прославлятимуть наш радивилівський край», – сказав, зокрема, у своєму вітальному слові Олег Ващук.

За багаторічну сумлінну працю, плідну педагогічну діяльність, досягнуті успіхи у справі навчання та виховання підростаючого покоління, відданість своїй справі та з нагоди професійного свята нагороджено грамотами районної державної адміністрації, районної ради, Радивилівської міської ради педагогів, які підготували у 2015-2016 навчальному році абсолютних переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад регіонального рівня; переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН; учнів, які перемогли в обласному турнірі юних істориків, переможців конкурсів, учасників представницьких методичних заходів обласного рівня, переможців спортивних заходів та змагань; молодих вчителів; ювілярів; людей, дотичних до школи, які щоденно дбають про те, щоб у шкільних кабінетах було тепло і затишно. Освітян нагородили також грамотами відділу освіти РДА.

Теплі слова прозвучали на адресу ветеранів педагогічної праці, які взяли участь в урочистостях, а в їх особі на адресу всіх сивочолих ветеранів освітянської ниви району, які зберегли й примножили найкращі традиції галузі, возвеличили значення вчителя – провідника вічних людських цінностей.

А в святковому вітанні голови Радивилівської районної ради Володимира Кондика говориться: “Вітаю вас з професійним святом!  Адже вчитель — це не просто той, хто знаходиться поряд, поки ми читаємо підручники і пишемо в зошитах. Ми всі проходимо свої університети, і на життєвому шляху кожного зустрічаються такі наставники, яких ми називаємо своїми Вчителями з великої літери. Тож у ваше професійне свято хочеться побажати в першу чергу здоров’я, адже саме цей ресурс може виявитися для вас вичерпним. Натхнення ж, ентузіазм, задоволення від роботи — всі ці ресурси у справжніх вчителів воістину невичерпні. Бажаю вам, щоб у житті кожного завжди зустрічалися мудрі, талановиті та хороші учні, гідної оплати за вашу серйозну і важку працю, а також простого людського щастя!”

(За публікаціями на сторінці Радивилівської РДА у Фейсбуці і на сайті райради).

Фото Василя Семеренка.

osvita_1 osvita_7 osvita_6 osvita_4 osvita_5 osvita_3 osvita_2

Василь Семеренко

редактор районної газети "Прапор перемоги", член Національної спілки журналістів України

You may also like...

1 Response

  1. негр сказав:

    О це так привітали…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.