День відкритих дверей у професійному ліцеї. ФОТО

Сьогодні в Радивилівському професійному ліцеї був День відкритих дверей, коли з навчальним закладом знайомили всіх бажаючих. Нині тут здобувають спеціальності  530 учнів, на новий навчальний рік повинні набрати ще 255. Так що чутки про закриття профліцею не мають на теперішній час жодних підстав.

Радивилів, професійний ліцейМало того, до десяти спеціальностей, за яким готують фахівців для різних галузей народного господарства України, незабаром додасться ще дві – монтер кабельного виробництва і оператор машинного доїння. Першу зі спеціальностей введуть на замовлення ТзОВ «Електроконтакт Україна», яке споруджує потужний завод з виготовлення кабельної продукції в Бродах і вже з наступного року має на меті працевлаштувати до тисячі висококваліфікованих робітників. З розвитком виробництва потреба в професійних кадрах зросте. На відкриття другої спеціальності (оператора машинного доїння) подала заявку одна з сільськогосподарських фірм.

Про професійний ліцей Радивилова розповідали його директор В.Колесник, директор Радивилівського центру зайнятості Я.Довгаль. Учні підготували концертну програму. А майбутні кондитери і кухарі представили свою різноманітну продукцію.

Великоформатні фотознімки з Дня відкритих дверей дивіться тут:

http://photo.i.ua/user/8110511/472766/?p=0&r=6431537

Наталя Мелих

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.