День вишиванки в місті Радивилів. Фото

Радивилів, РДАВсеукраїнське свято – День вишиванки, яке проводиться щороку в третій четвер травня, а цьогоріч припало на 21 травня, покликане зберегти започатковані в давні часи народні традиції творення та носіння етнічного вишитого одягу. Цього року воно співпало з великим християнським святом Вознесення Христового. У Радивилові, до того ж, одна з православних громад міста відзначала престольний празник.

Радивилівці активно долучилися до свята, вбачаючи його суть саме в тому, щоб одягнути вишиванку, аби показати свою єдність і солідарність з усім своїм народом. Вишиванка –символ, який об’єднує українців, незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів. Тож цей день виявився по-справжньому святковим у Радивилові. Тим паче, що й погода сприяла гарному настроєві. Лише надвечір почався дощ з громовицею.

У цей день працівники Радивилівської райдержадміністрації, як інформує сайт РДА, підтримали загальнонаціональний флешмоб. Більшість державних службовців одягли вишиванки і прийшли в них на роботу. Робочий день у райдержадміністрації пройшов під гаслом: «Одягни вишиту сорочку на роботу! Шануй українське!» І в місті загалом багатьох людей можна було побачити в вишиванках. Спасибі вам, радивилівці, за те, що шануєте народні традиції. Фото – з сайту РДА, а також із сайту Радивилівської школи-гімназії, запропоновані Русланою Мудрик.

Радивилів, школа-гімназія Радивилів, школа-гімназія Радивилів, школа-гімназія Радивилів, школа-гімназія Радивилів, день вишиванки, школа №1 Радивилів, День вишиванкиРадивилів, День вишиванки Радивилів, День вишиванки Радивилів, День вишиванки

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.