День ходьби в Радивилові зацікавив

Минулої неділі в парку ім. Т.Шевченка в  місті Радивилів відбулися спортивно-масові заходи з нагоди Всесвітнього дня ходьби, на які зібралось чимало активних хлопчиків та дівчат. Організатори заходу, а саме сектор молоді та спорту райдержадміністрації, Радивилівська комплексна дитячо-юнацька спортивна школа та фізкультурно-спортивні активісти розробили цікаву програму спортивних конкурсів, у яких діти мали змогу продемонструвати швидкість та координацію рухів, дружність та дотепність, чіткість та кмітливість.

Перед учасниками заходу виступив І.Левчук, керівник фізичного виховання Радивилівського професійного ліцею та молодіжно-громадської організації “Туристичний клуб «Карабінчик»”, який побажав присутнім бути активними, цілеспрямованими та весело, в русі і в живому спілкуванні проводити своє дозвілля. З програмою змагань ознайомив тренер-викладач з легкої атлетики Радивилівської КДЮСШ В.Ручкін, який разом з директором А.Боголуцькою очолили суддівську колегію.

Отож, перше місце в змаганнях зі спортивної ходьби серед хлопчиків здобув Цісарчук Артем, а серед дівчаток – Лавренюк Вікторія.

У спортивному конкурсі «Ходьба на руках»  найдовшу відстань пройшов Якимчук Міша, а в конкурсі «Гусячим кроком» серед хлопців найшвидшим був Цісарчук Артем, серед дівчат – найшвидшою Боголуцька Яна.

Радивилів, день ходьбиУ парних змаганнях «Тачка» перемогу серед дівчат здобули Гусарук Юлія та Паньковецька Вікторія, серед хлопців – Цісарчук Артем та Балдич Олег, а у конкурсі «Ходьба парами» серед дівчат перемогу здобули Нідзельська Вікторія та Шевчук Богданна, серед хлопців першими були Якимчук Міша та Курій Владислав.

Всі переможці та призери змагань і конкурсів нагороджені грамотами, сувенірами та солодкими призами.

Микола Тацій.

den_chodby3

den_chodby2

denj_chody

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.