Денисюк Денис Денисович – директор школи-ліцею

Як радивилівцям відомо, звільнення напередодні нового навчального року Миколи Сови з посади директора Радивилівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа №2 – ліцей» у зв’язку з закінченням строку контракту викликало сплеск емоцій серед педагогів цього закладу і батьків учнів. Однак законність такого рішення не викликала сумнівів.

Денис Денисюк, директор, РадивилівСьогодні, 8 вересня, педколективові НВК в Радивилові представили нового директора – ним став Денисюк Денис Денисович, родом із Волині, працював у Радивилівському райвідділі освіти, був заступником директора Радивилівського загальноосвітнього ліцею, з 2010 року – директором Немирівської загальноосвітньої середньої школи, проживає в місті Радивилові.

Фото Володимира Ящука.

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

8 коментарів

 1. ШКОЛА 2 сказав:

  Поверніть Сову Миколу!!!

 2. Марія сказав:

  Якщо по-чесному, то при М.М.Сові друга школа безнадійно відстала від першої за підсумками Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів та турнірів.

  • я сказав:

   Шановна , а звідки така інформація???Ви що порівняльні діаграми вивчали під час керування Думицької , Вознюка чи Сови..?…Чи місцевий “Базар” вам доносить таку інформацію?

   • радивилівчанка сказав:

    Світлана Богданівна Сова, припиніть приховувати своє обличчя, Ваш стиль видно на показ.А цифри насправді говорять про низькі результати школи за керуванням Вашого чоловіка. Тому мабуть і звільнили!

 3. негр сказав:

  А що цей директор зробив в Немирівці, що йому довірили Школу №2?

  • Редактор сказав:

   З Африки цього не може бути видно)))

   • негр сказав:

    Дуже дотепно, вам час на передачу “Розсміши коміка”.
    Та навіть в ” Африці”, як ви виражаєтеся люди більш адекватно підходять до вибору керівників і дослуховуються до думки працівників.

    • Редактор сказав:

     Якщо “негр” – вчитель, то в цьому єдиному реченні зроблено 2 помилки. А можна висунути на роль адвокатів більш підготовлених?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.