Депутат районної ради звернувся до президента

У депутатському зверненні, зокрема, йдеться, що в Радивилівському районному суді загальна кількість нерозглянутих справ та матеріалів станом на 26.03.2020 року становить 1562 справи. У зв’язку із відсутністю суддів, громадяни за територіальною приналежністю позбавлені можливості звернутися до суду за судовим захистом.  

Стаття 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод гарантує право на справедливий і публічний розгляд справи упродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом, встановленим законом, при визначенні цивільних прав і обов’язків особи чи при розгляді будь-якого кримінального обвинувачення, що пред’являється особі.

Відповідно до статті 102 Конституції України Президент України є гарантом державного суверенітету, територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав і свобод людини і громадянина.

Прошу Вас, пане Президенте, невідкладно відновити судочинство у Радивилівському районному суді Рівненської області та забезпечити конституційне право доступу громадян України до правосуддя.

Про результати розгляду даного звернення та прийняття рішення з цього приводу повідомити мене у встановленому законом порядку.

Додатки:

Копія повідомлення Радивилівського районного суду Рівненської області №01/5-32/20 від 26.03.2020 року.

З повагою депутат Радивилівської районної ради В’ячеслав Ручкін.

Додаток

«26» березня 2020 р.

Вих. № 01/5- 32/20р.

Ручкіну В’ячеславу Івановичу

Радивилівський районний суд Рівненської області на Ваш запит, згідно з Законом України «Про доступ до публічної інформації» та на підставі статистичних даних повідомляємо наступне :

З 19 липня 2019 року судочинство у суді не здійснює у зв’язку із закінченням строку відрядження судді Панчука М.В., який відповідно до Указу Президента України від 19.07.2018 року №212/2018 «Про тимчасове переведення» був відряджений до Радивилівського районного суду Рівненської області, на строк 1 рік, для здійснення судочинства у суді.

Загальна кількість нерозглянутих справ та матеріалів у суді станом на 26.03.2020 року становить 1562 справи.

З повагою,

керівник апарату Радивилівського районного суду.

(Газета “Наш Прапор Перемоги”, 3.04.2020).

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.