Депутати – з приводу Почаївської лаври

Сесія Тернопільської облради 12 травня одноголосно проголосувала за звернення стосовно повернення Почаївській лаврі (Кременецький район) статусу державного заповідника.

Депутати обговорили запропонований проект звернення до Президента України та Кабінету Міністрів України та прийняли його за основу. Депутати наголошували на необхідності та Почаїв, лавраактуальністі такого звернення, однак вирішили врахувати ще й запропоновані громадськістю доповнення. Відтак народні обранці вимагають від Прем’єр-міністра України скасувати нормативні акти Кабінету Міністрів, якими пам’ятки архітектури комплексу Почаївської лаври із спільної власності територіальних громад Кременецького району та Кременця незаконно передані до сфери Державного комітету будівництва та архітектури.

Депутати також вимагають повернути комплекс до складу Кременецько-Почаївського державного історико-архітектурного заповідника. Також вирішено поновити роботу тимчасової контрольної комісії Тернопільської обласної ради щодо перевірки законності передачі храмового комплексу в Почаєві УПЦ (Московського патріархату).

Про це для Радивилів.info використано інформацію сайту: http://khm.depo.ua/ukr/ternovpol/ternopilski-deputati-vimagayut-u-poroshenka-povernuti-12052016141800

 

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.