Депутати звернулися до Верховної Ради і Кабміну

27 липня на позачерговій сесії Радивилівської районної ради депутатами було прийняте звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України:

«У країні спостерігається напружена соціально-економічна ситуація на фоні стрімкого зубожіння населення, стрімка інфляція, скорочення робочих місць, аварійний стан житлово- комунальної сфери, неефективна політика уряду негативно впливають а якість  життя громадян.

Радивилів, районна радаЗбільшення розміру тарифів на житлово- комунальні послуги, газ, електрику,призведе до різкого зниження  рівня життя кожного громадянина. В свою чергу відсутність коштів у населення призведе до соціальної напруги.

Як представники місцевого самоврядування ми не можем стояти осторонь актуальних  проблем, які хвилюють людей.

Звертаючись до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України, вимагаємо:

1.Впровадження мараторію на підвищення з 1 липня 2016 року тарифів на житлово-комунальні послуги до покращення соціально-економічної ситуації в країні і встановлення прозорого механізму ціноутворення.

2.Заборонити нараховувати з 1 липня 2016 року та стягувати з населення пеню за несвоєчасну сплату за комунальні послуги.

3.Заборонити постачальникам тепла, газу, електроенергії, виставляти споживачам авансові рахунки за накладені послуги.

4.Ухвалення постанови ВР № 2597 «Про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з перевірки обґрунтованості підвищення тарифів житлово-комунального господарства».

5.Від Кабінету Міністрів України та Національної Комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг:

1) Розкриття та оприлюднення методики розрахунків й обґрунтування підвищення тарифів на житлово- комунальні послуги.( опалення, постачання гарячої води , електроенергія, водопостачання та водовідведення, для мешканців громади Радивилівського району, Рівненської області.

2)Негайного перерахунку цін на газ для населення шляхом зміні формули  розрахунку цін( від прив»язки до Європейських ринків до економічно ообгрунтованої ціни на основі реальної собівартості видобутку) з метою подальшого зменшення комунальних тарифів.

3)Відновлення пільгової норми споживання газу для населення та збільшення її до  2400 куб м. на опалювальний сезон.

Закликаємо Верховну Раду України та Кабінет Міністрів України  прислухатися до проблем людей на місцях і негайно врегулювати проблему з підвищення тарифів».

Це звернення опубліковане на сайті Радивилівської РДА.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.