Деякі новини – в кілька речень

Згідно з графіком роботи комісії з прийому-передачі бюджетних установ, закладів і майна у власність Радивилівської міської ради Радивилівської об’єднаної територіальної громади передача міських НВК «Школа-гімназія» та «Школа-ліцей» відбудеться відповідно 25-26 жовтня Радивилів, НВК, школа-ліцейі 27-28 жовтня.

Із повним графіком можна ознайомитися на сайті Радивилівської районної ради:

http://radrajrada.at.ua/news/grafik_roboti_komisiji_po_prijomu_peredachi_bjudzhetnikh_usmtanov/2016-10-21-356

smiles-uvahaПід керівництвом голови Радивилівської районної державної адміністрації Олега Ващука відбулося засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення в районі 72-ї річниці визволення України від нацистських загарбників, Дня Гідності та Свободи, Дня пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій. За результатами засідання визначено дати та обговорено деталі проведення заходів.

smiles-uvaha28 жовтня, у п’ятницю, відбудеться покладання квітів та вінків у Радивилові до пам’ятників Другої світової війни та меморіалу Слави з нагоди 72-ї річниці визволення України від нацистських загарбників. Місце збору учасників заходу – біля приміщення Радивилівської міської ради о 10:45 год.

smiles-uvahaНещодавно на нараді начальник фінансового управління Радивилівської райдержадміністрації Оксана Мартинюк повідомила, що виконання дохідної частини загального фонду зведеного бюджету становить 119% з початку року. Жовтень виконано на 78%, районний бюджет – на 127%, міський – на 93%, сільські – на 123%. Із 22 бюджетів по району планові показники виконали 14 сільських рад.

smiles-uvahaУ чемпіонаті Радивилівського району з футболу 2016 року перемогу здобула команда «Захід-Соя» (с.Дружба), на другому місці футбольний клуб «Крупець», на третьому – «Спринтер».

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Антон сказав:

    Про який День Гідності будемо говорити?
    Один український мільйонер (Є.Черняк – кому цікаво) запропонував зробити новий рейтинг мільйонів – із числа чиновників, які, відповідно до електронних декларацій, максимально збагатилися після Майдану. “Це обчислюється математичним методом і звіркою декларацій, поданих до Майдану (2 роки тому) і сьогоднішніх, електронних. Всіх нас чекають дивовижні відкриття. З цієї хвилини прошу вважати мене жебраком!” А учасників Майдану Гідності слід вважати легковірними ЛОХАМИ?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.