Деякі цифри про сплату податків у році, що минув

Упродовж січня – грудня 2021 року платники податків Дубенського району на Рівненщині перерахували до зведеного бюджету України 92 млн грн податку на прибуток, що на 56,4 млн грн більше, ніж торік. До державного бюджету суб’єкти господарювання спрямували 83,2 млн грн цього платежу. Місцеві скарбниці отримали 8,8 млн грн податку на прибуток. Сплата перевищила очікувані надходження до держбюджету плюс 31 відсоток, до місцевих – плюс 35,4 відсотків. Додатково підприємства та компанії краю сплатили відповідно 19,7 млн грн та 2,3 млн гривень.

Крім того, до загального фонду зведеного бюджету за підсумками 2021 року надійшло 9,5 млн грн частини чистого прибутку (доходу) господарських організацій. У порівнянні з показниками за аналогічний період 2020 року надходження зросли на 5,5 млн гривень.

Найбільшими платниками податку на прибуток є ПрАТ «Єврошпон-Смига», ТзОВ «Даліс Аутомотив Груп», ТОВ «Склоресурс», ТзОВ «Радивилівмолоко», ТОВ «Гюалос».

***

За рахунок погашення податкового боргу за 2021 рік до зведеного бюджету надійшло 5,3 млн грн. З цієї суми до державного бюджету надійшло  3,7 мільйона гривень, до місцевих скарбниць – 1,6 мільйона.

До боржників застосовуються як застережні заходи (направлення податкової вимоги, самостійне визначення боржником джерел погашення податкового боргу, реєстрація податкової застави, розстрочення сплати грошових зобов’язань та податкового боргу), так і заходи примусового характеру (позовні заяви до суду про стягнення заборгованості, виставляються інкасові доручення на рахунки боржників в установах банків ).

Фахівці відділу по роботі з податковим боргом направили боржникам 405 податкових вимог, склали 246 актів опису майна у податкову заставу.  Крім того, подали до суду 95 позовів на 7368 тис грн  про надання дозволу на погашення недоїмки за рахунок стягнення коштів з банківських рахунків та вилучення готівки у боржників.

Минулого року до зведеного бюджету також надійшло 83,1 тис грн від реалізації безхазяйного майна. Зокрема, держбюджет отримав 45,3 тис грн, а місцеві бюджети – 37,8 тис.

гроші, мільйони, гривні

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.