Дезертира з Радивилівщини знайшли на Миколаївщині

До Радивилівського райвідділу міліції з військової прокуратури Тернопільського гарнізону надійшли матеріали про розшук військовослужбовця з Радивилівщини, який самовільно залишив військову частину.

Ще влітку правоохоронцям надійшло повідомлення про спричинення дезертиром на автобусній зупинці у селі Козин Радивилівського району різаних ран  трьом жителям району – підборіддя та вказівного пальця правої руки . Кридвник тоді зник.

— За фактами умисного легкого тілесного ушкодження та умисного середньої тяжкості тілесного ушкодження було відкрито кримінальне провадження, — розповів начальник Радивилівського РВ УМВС Віталій Кеда. — Зусилля правоохоронців були спрямовані на розшук військовослужбовця, який знову втік з місця пригоди.

Нещодавно міліціонери встановили його місцезнаходження. Він перебивався тимчасовими заробітками на Миколаївщині. Його затримано та доставлено в Радивилів, у районний відділ міліції. Ухвалою районного суду до нього було обрано міру запобіжного заходу — взяття під варту.

за гратиГазета “Рівне вечірнє” повідомила, що тепер його судитимуть за сукупністю злочинів. За спричинення тілесних ушкоджень йому загрожує штраф до двох тисяч гривень, громадські або виправні роботи, до шести місяців арешту або ж до трьох років обмеження волі. Покарають ще й за дезертирство.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.