Діалог двох культур у сусідньому місті

Україно-польський літературно-мистецький форум «Діалог двох культур» триває у сусідньому з Радивиловом місті Кременець.

«У нашому місті, де понад 200 років тому народився польський поет Юліуш Словацький, якого часто називають сином двох народів – польського і українського, такий форум ми вже проводимо одинадцять років поспіль. Цього року у Кременець на форум приїхало понад 130 гостей з України, Польщі, Литви, Австрії, Франції, Великобританії», – розповіла кореспонденту УКРІНФОРМу директор літературно-меморіального музею Юліуша Словацького Тамара Сєніна.

У програмі форуму – українсько-польські читання, наукові доповіді, діалоги літераторів, дослідників творчості Словацького, авторські презентації, літературно-мистецькі зустрічі.

У рамках «Діалогу двох культур» проходить V міжнародний фотопленер «Краса Кременця і кременецької землі».

Кременець, музей Словацького

м.Кременець. Біля музею Юліуша Словацького.

Кременець – місто у волинській частині Тернопілля, у сусідстві з Радивилівщиною, де 4 вересня 1809 року народився польський поет і драматург Юліуш Словацький. Тут збереглося чимало пам’яток, пов’язаних з його іменем. У Кременці є родинний будинок, у якому розташований обласний літературно-меморіальний музей Словацького, приміщення ліцею, де викладав його батько, могила матері на Туницькому кладовищі. Чимало об’єктів у Кременці носять ім’я поета. (За повідомленням УКРІНФОРМу).

Кременець, пам'ятник Ю.Словацькому

Біля пам’ятника Ю.Словацькому в Кременці.

Фото Івана Процика (для Радивилів.info).

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.