Дітей переселенців забезпечують Інтернетом

У Радивилівській громаді Дубенського району на Рівненщині зареєстрована чи не найбільша кількість дітей з категорії внутрішньо переміщених осіб – з них 128 дітей шкільного віку. Для порівняння: на території Козинської громади зареєстровано 33 дитини зазначеної категорії, а в місті Дубно – 72.

Радивилівська міська рада робить усе необхідне для охоплення дітей вимушених переселенців гуманітарною допомогою, залученням їх в освітній процес. Щоб діти переселенців мали технічну можливість дистанційно навчатися за місцем нового проживання, міський голова Микола Карапетян досягнув відповідної домовленості з місцевими підприємцями, які займаються мережевим під’єднанням до Інтернету. Щира вдячність підприємцю Михайлу Надточому (місто Радивилів): як волонтер він співпрацює з Радивилівською міською радою, забезпечує дітей переселенців доступом до інтернет-мережі. Учні цієї категорії продовжують здобувати освіту в навчальних закладах громади.

Відділ освіти міської ради проводить всю необхідну роботу щодо отримання документів про освіту школярів зазначеної категорії. Усі освітні заклади громади в умовах війни дистанційно продовжили навчальний процес відповідно до українських освітніх програм.
Интернет, Інтернет

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.