Діти – наша радість і любов (2)

діти, дети, малюнок, рисунокПродовжуємо започаткований у грудні цикл публікацій «Діти – наша радість і любов». Ми представляємо хлопчиків і дівчаток Радивилова і Радивилівського району здебільшого не через портрети, а в жанрових знімках, взятих як із соціальних мереж Інтернету, так і з пошти нашого видання. Це, як правило, любительські фото, отож і їх якість вимагає від нас відповідного сприйняття.

Завершуються Новорічно-Різдвяні свята, а вони багато в чому були присвячені нашим дітям і проводилися з їх активною участю. Дитячі новорічні ранки в дитсадках і школах, на підприємствах і в організаціях, де працюють батьки, залишать глибокий слід у юних душах, надовго запам’ятаються малюкам та підліткам і їхні колядування, щедрування та засівання осель родичів і знайомих, односельчан.

Наші діти – завжди в центрі уваги дорослих, заради них і їхнього щасливого майбутнього живемо і вирішуємо складні проблеми сьогодення, їм присвячуємо свої успіхи і свою творчість. Наприклад, поет із міста Березне Павло Рачок, звертаючись до свого внука, написав:

До мене простягаєш рученята
Довірливо, мов ранок в небеса…
Над долею твоєю хай на чатах
Стоїть Вкраїни сонячна краса.
Твої шляхи обнімуть ніжні клени,
Простелять в щастя рушники надій.
Ну простягни знов рученьки до мене,
Мій світе ясний, соколоньку мій…

Попередня публікація “Діти – наша радість і любов”: http://www.radyvyliv.info/diti-nasha-radist-i-lyubov.html

Радивилів, діти artur sasha vovaРадивилів, діти olga vitalij

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

4 коментарі

  1. Іван сказав:

    гарні дітки і цікаво сфоткано

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.