Діти – наша радість і любов (5)

діти, дети, малюнок, рисунокУ циклі фотознімків, об’єднаних загальною назвою “Діти – наша радість і любов», публікуються здебільшого не портрети, а жанрові світлини, на яких хлопчики і дівчатка не позують, а проявляють свій характер, розважаються. При цьому поняття «діти» ми трактуємо так, як схильні трактувати його батьки, тобто йдеться не тільки про малюків, котрі завжди зворушують нас своєю наївною безпосередністю, а й про вже достатньо дорослих хлопців та дівчат, які, можна так сказати, стоять на порозі юності. Знімки використовуємо як ті, котрі представлені самими дітьми або їхніми батьками у соціальних мережах Інтернету, так і ті, що надіслані на адресу нашого видання: radyvylivinfo@gmail.com

Як було пояснено раніше, цей цикл фотознімків у виданні Радивилів.info – спроба показати завтрашніх господарів міста Радивилів і Радивилівського району, господарів нашої України.

Публікуємо фото в довільному порядку, як правило, не редагуємо їх, тому просимо з розумінням сприймати часом невисоку якість зображень.

Попередні публікації циклу “Діти – наша радість і любов”:

http://www.radyvyliv.info/diti-nasha-radist-i-lyubov.html

http://www.radyvyliv.info/diti-nasha-radist-i-lyubov-2.html

http://www.radyvyliv.info/diti-nasha-radist-i-lyubov-3.html

http://www.radyvyliv.info/diti-nasha-radist-i-lyubov-4.html

діти, РадивилівДаша Каптурова, РадивилівВадим Вакуленко, РадивилівMarkovichдіти, Радивилівдіти, море

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.