Діти розпочинають Новорічно-Різдвяні свята. Фоторепортаж

Новорічними ранками в дитсадках і загальноосвітніх навчальних закладах Радивилівського району розпочалися Новорічно-Різдвяні свята для дітей. Вони щоразу по-своєму бентежні, неповторні, яскраві, адже пов’язані з очікуванням казкових див, із зворушливими подарунками від Діда Мороза, зі здійсненням найзаповітніших, крилатих мрій.

У школах новорічні ранки розпочали молодші учні. У Радивилівському НВК «Загальноосвітня школа №1 – гімназія» на одному з ранків у першокласників побував кореспондент «Радивилів. info» і спробував через фотознімки передати ту піднесену атмосферу, яка панувала в спортивному залі, адже саме там встановлена прикрашена іграшками і гірляндами новорічна ялинка.

Для першокласників – це особливе свято, бо воно для них перше новорічне в їхньому новому статусі школярів, тобто людей уже достатньо дорослих і самостійних. З задоволенням спостерігали за іграми, танцями і хороводами дітей, слухали їхні вірші і скоромовки батьки. І не тільки слухали та дивилися – діти запросили своїх мам у хоровод навколо ялинки – разом з Дідом Морозом та Снігуркою.

Радивилів, дитячі ранки, Новий рік chkola-2 chkola-2a chkola-3 chkola-3a chkola-3b chkola-4 chkola-5 chkola-5d chkola-5e chkola-5f chkola-6 chkola-7


Фотографував Володимир Ящук.

Ще кілька фото з новорічного ранку в 4-класників:

Радивилів, школа №1, Новроічні ранки, 2015 4_kl2 4_kl3 4_kl5 4_kl6 4_kl7

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.