Діти відчули казкову атмосферу свят

увагу дітям Радивилів, РадивилівщинаНапередодні відзначення Старого Нового року керівники Радивилівського району та міста Радивилів, депутати районної ради відвідали сім’ї з дітьми Підзамчівської, Башарівської, Немирівської, Пляшевської, Ситненської, Березинівської, Сестрятинської, Рідківської, Пустоіваннівської, Крупецької, Бугаївської сільських рад та міста Радивилів. З ініціативи райдержадміністрації та районної ради було придбано 44 новорічних подарунки, які вручили діткам, батьки яких мобілізовані в зону АТО.

У період Новорічно-Різдвяних свят для дітей Рівненщини, які потребують особливої уваги, а також для дітей учасників АТО було організовано розважальний захід. 20 дітей соціально вразливих категорій Радивилівського району також мали можливість відчути казкову атмосферу Новорічних свят і побувати в комунальному закладі «Рівненський академічний обласний театр ляльок» Рівненської обласної ради.

Під час свята дітлахи водили хороводи, брали участь у веселих забавах з казковими героями та переглянули новорічну виставу. По завершенню дійства діткам вручили солодкі подарунки. Про це повідомив сайт Радивилівської РДА.

Діти відчули казкову атмосферу свят

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.