Для дітей соціально незахищених категорій

Оздоровлення дітей соціально незахищених категорій населення проводиться цього літа і в оздоровчому комплексі «Веселка», що біля Радивилова (у загальному в кількості 400 дітей), а ще – в КП «Санаторій «Хрінники» Демидівського району та ПДЗОВ «ОДСОК «Корчагінець», що в селі Межиріч Острозького району, – по 200 дітей.

З початку літа на Рівненщині вже оздоровили 368 соціально незахищених дітей. З них: дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території Рівненської області, –72; дітей-інвалідів – 29; дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей – 242; талановитих та обдарованих дітей – 25. У таборі «Веселка» біля Радивилова триває друга табірна зміна.

Радивилів, табір ВЕСЕЛКАУ 2015 році з обласного бюджету на оздоровлення дітей соціально незахищених категорій було виділено 3.600 тис. грн. Комунальний заклад «Рівненський обласний центр організації оздоровлення та формування здорового способу життя дітей та молоді» Рівненської обласної ради провів процедуру державних закупівель та придбав 800 путівок. Ось чому й питання наповненості табірних змін у Радивилові в основному вирішене.

Також оголошено процедуру державних закупівель на придбання путівок для дітей-інвалідів, які не можуть самостійно пересуватися, разом з одним із батьків або особою, яка їх замінює. Планується оздоровити у серпні – вересні 69 дітей цієї категорії.

Додатково з обласного бюджету на оздоровлення та відпочинок дітей, переселених з місць проведення антитерористичної операції та тимчасово окупованої території та дітей, батьки яких загинули, постраждали або беруть участь у проведенні антитерористичної операції України в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку Рівненської області виділено 1.800 тис. грн. Рівненський обласний центр організації оздоровлення та формування здорового способу життя дітей та молоді  оголосив процедуру державних закупівель та планує придбати 1039 путівок. Результати процедури заплановано оприлюднити 20 липня.

(За повідомленням прес-служби Рівненської обласної ради).

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.