Для ефективної взаємодії між старостинськими округами

Міський голова Радивилова Микола Карапетян провів координаційну нараду із старостами старостинських округів Радивилівської територіальної громади та керівництвом правоохоронних органів Радивилова.

Обговорювалась оперативна ситуація в сільських населених пунктах, шляхи ефективної взаємодії між старостами, учасниками громадських патрулів територіальної оборони та працівниками поліції. Зокрема, зверталась увага на те, аби жителі сільських населених пунктів відповідально дотримувались комендантської години в умовах воєнного стану. Нагадуємо: комендантська година на Рівненщині оголошена з 22:00 год. вечора до 06:00 год. ранку.

Cамовільне встановлення блокпостів на дорогах та в населених пунктах ТГ учасниками територіальної оборони – заборонено. В умовах воєнного стану блокпости встановлюються виключно з дотриманням рекомендацій ЗСУ та силових структур району. Заради належного виконання Збройними силами України оперативних завдань розміщення блокпостів на дорогах можливе тільки після узгодження з районними військовими адміністраціями та підрозділами територіальної оборони, наголосив Микола Карапетян під час оперативної наради із старостами громади.

Радивилів, міська рада

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.