Для Немирівського старостинського округу

У перший день серпня в селі Батькові відбулося святкове відкриття сучасного тренажерного центру, а також капітально відремонтованого адміністративного приміщення (колишньої колгоспної контори). Зручно облаштовані кабінети уже «обживають» в.о. старости та фахівці старостинства: мешканці сіл Немирівки, Батькова, Гаїв-Лев’ятинських відтепер звертатимуться сюди у вирішенні всіх життєво важливих питань.

А ще всього якийсь рік тому територія біля покинутої контори потопала у чагарниках та непрохідних дикорослях. Приміщення не експлуатувалось більше двох десятиліть, тут було відсутнє електропостачання та повністю демонтована система опалення. «Друге дихання» колгоспній конторі надала перемога у щорічному обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад. Як поінформувала О.Сиротюк, начальник відділу економічного розвитку, інвестицій, транспорту та регуляторної діяльності Радивилівської міської ради, проект під назвою «Облаштування спортивного тренажерного залу в с.Батьків Немирівського старостинського округу Радивилівської ОТГ» торік було направлено на розгляд конкурсної комісії. Потреба нашої громади у спортивному тренажерному залі, пройшовши всі необхідні узгодження й експертизи, отримала відповідну підтримку, а, відтак – і співфінансування із обласного бюджету у сумі 97 070 грн.

Паралельно з облаштуванням тренажерного залу, для більш якісної організації надання адміністративних послуг громадянам, які проживають у сільській місцевості ( у конкретному випадку мова йде про Немирівський старостинський округ Радивилівської ОТГ, де усі попередні роки прийом громадян в.о. старости здійснював у напіваварійній будівлі, яка експлуатується ще з 1927 року і нині ризикує розвалитися від першої-ліпшої погодної стихії), Радивилівською міською радою за кошти міського бюджету було проведено ще й капітальний ремонт кабінетів приміщення колишньої контори. Обійшлися ці роботи у доволі-таки значну суму – понад 200 000 гривень.

Усі, хто долучилися до урочистої події з нагоди входин, щиро переконані, що це місце дуже швидко наповниться дитячим сміхом та прагненням до самовдосконалення, винагородою чому стануть високі спортивні перемоги. І, можливо, у добрий час сказавши, хтось із Немирівського округу в майбутньому зможе гордо приміряти на себе ще й олімпійську форму?

Наталія ЯНЧИН. (Зі сторінки у Фейсбуці). Дивіться фото на сторінці авторки.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.