Для Радивилівщини закупили одну квартиру…

На Рівненщині вже закупили 21 квартиру для членів сімей загиблих учасників АТО та трьох військових, котрі стали інвалідами ІІ групи під час війни на Сході. Ще 5 планують придбати до кінця поточного року. Це стало можливим завдяки успішним перемовинам голови Рівненської ОДА Віталія Чугуннікова з представниками Кабінету Міністрів. Адже квартири закуповуються за рахунок цільової субвенції з державного бюджету у сумі понад 12 мільйонів гривень.

Рідків, Радивилівського району, меморальні дошка, Андрій НечипорукТак, житло вже мають три родини загиблих у Здолбунівському районі. На Березнівщині, Гощанщині, Костопільщині та Сарненщині придбали по дві квартири. А в Демидівському та Радивилівському районах закупили по одній. Решта – у Рівному. Також до кінця року планують придбати по одній квартирі в Корецькому та Рівненському районі, дві квартири в Млинівському та одну у Рівному.

«До кінця року ми плануємо придбати ще 5 квартир, – повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Чугунніков. – Аби родини наших Героїв змогли вселитися у нові помешкання якнайшвидше, фахівці у райдержадміністраціях та департаменті соцзахисту оперативно виконують усю технічну роботу. Обласна виконавча влада робитиме усе від неї залежне, аби сім’ї учасників АТО та самі військові відчували постійну підтримку».

 Повідомляє Рівненська ОДА, з посиланням на сайт ВСЕ: http://vse.rv.ua/1450788845-dlya-chleniv-simey-zagiblih-uchasnikiv-ato-ta-troh-viyskovih-na-rivnenshchini-vzhe

Фотознімки не відображають теми виділення квартир.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.