Для реєстрації кандидатів

У Радивилові і в Радивилівському районі завершується подання до територіальної виборчої комісії документів для реєстрації кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, міського голови. Згідно з законом «Про місцеві вибори» таке подання має бути  здійснене до 30 вересня включно.

А до 1 жовтня включно повинно бути прийняте рішення про реєстрацію кандидата (кандидатів) у депутати, кандидата на посаду сільського, міського голови або про відмову в реєстрації. До 3 жовтня включно буде оприлюднено відомості про реєстрацію кандидатів у депутати місцевих рад, кандидатів на посаду сільського голови, міського голови Радивилова у визначений комісією спосіб. Зі списком кандидатів Радивилівщини познайомить читачів і Радивилів.info. Висування кандидатів триває з 21 вересня.

Радивилів, вибори-2015І вже з 4 жовтня ми станемо свідками та учасниками передвиборної агітації – з тим, щоб кожний виборець прийшов 25 жовтня на виборчу дільницю з більш-менш чітким баченням того, якій політичній силі і її представникам у місцевій владі він готовий віддати свій голос.

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.