Для відправки в армію – не явилися…

У Радивилівському районі, як і в цілому на Рівненщині, триває шоста хвиля мобілізації. До Збройних Сил України та інших військових формувань із нашої області призвано понад 700 військовозобов’язаних, є серед них і військовозобов’язані Радивилова та району.  Загалом планується мобілізувати понад 1500 чоловік.

За повідомленням прес-служби ОК «Захід», заходи з мобілізації проводяться лише силами військових комісаріатів та групами оповіщення з представниками УМВС. Сільські голови та військові обліковці сільських рад  дійової участі в оповіщенні військовозобов’язаних не беруть. Тим самим вони ігнорують виконання статті 18 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію».

призов в арміюУ прокуратуру області передано матеріали на 44 військовозобов’язаних, які не явилися для відправки до військових частин, та відкрито 22 кримінальних провадження.

Прес-служба ОК «Захід» нагадує, що особи, котрі ухиляються від мобілізації, будуть віднесені до загальнодержавного Реєстру осіб, яким керуються всі правоохоронні органи (МВС, фіскальна, дорожньо-патрульна та інші державні служби).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.