Дні вшанування козаків – з 28 до 30 червня

У Національному історико-меморіальному заповіднику “Поле Берестецької битви” (село Пляшева Радивилівського району) з 28 до 30 червня відзначатимуть 368-у річницю битви під Берестечком у ході Національно-визвольної війни українського народу.

Заходи розпочнуться 28 червня о 9 годині з панахиди та богослужіння в церкві Святого Георгія. 29 червня панахида відбудеться на козацькому цвинтарі в урочищі Монастирщина (село Острів Радивилівського району).

30 червня в Свято-Георгіївському храмі-усипальниці місцевого чоловічого монастиря пройдуть богослужіння та Вселенська панахида за спокій душ загиблих українських козаків і новітніх українських героїв, які полягли за незалежність України. Урочиста хода та покладання квітів до пам’ятника героям Берестецької битви 1651 року заплановані з 12:30. По закінченні в імпровізованому козацькому таборі відбудуться заходи, організовані козацькими громадськими організаціями.

ПЛАН
заходів з відзначення 368-річчя Берестецької битви
28 – 30 червня 2019 р.:

28 червня (п’ятниця):
– Літургія в Георгіївській церкві та панахида (9.00 -12.30 год.).
– 28 червня відбудеться відкриття Всеукраїнського фестивалю козацької пісні «Встань, козацька славо! Засвіти знамена» на території Національного історико-меморіального заповідника «Поле Берестецької битви» в селі Пляшева Радивилівського району. Фестиваль проходитиме в м. Радивилові.

29 червня (субота):
– Літургія в Георгіївській церкві (9.00).
– Панахида на козацькому цвинтарі в урочищі Монастирщина в с.Острів. (12.00 – 12.30).
– Козацьке таборування в заповіднику.

30 червня (неділя):
– Вселенська панахида за спокій душ загиблих українських козаків і новітніх українських героїв, які полягли за незалежність України, в Георгіївській церкві.
– Після божественної літургії відбудеться урочиста хода і покладання квітів до пам’ятника Героям Берестецької битви. (12.30 – 13.00).
– мітинг, сцена заповідника (13.10 – 14.10);
– заходи, організовані козацькими громадськими організаціями Волині та Рівненщини на території заповідника, в імпровізованому козацькому таборі Волинською обласною організацією “Козацьке стрілецьке братство”. (15.00 ).
Можливі зміни.

Радивилів, Пляшева, Козацькі Могили

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.