До Дня фізичної культури і спорту. Програма свята

У неділю, 13 вересня, на стадіоні «Колос» у м.Радивилові пройдуть спортивно-масові заходи з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту.

Розпочнуться вони змаганнями з футболу серед філій КДЮСШ – серед дітей 2003-2004 р.н. та 2005 р.н. і молодших (початок о 9 год. 30 хв).

Офіційне відкриття свята намічене на 10-у годину: передбачені вітання голови райдержадміністрації, нагородження кращих спортсменів та працівників фізкультурно-спортивної галузі Радивилівського району.

О 10.20 год. розпочнеться спортивно-концертна программа.

З 10.35 – легкоатлетична естафета 4 х 100 м серед дівчат та хлопців трьох вікових категорій;

З 11.00 – турнір на кубок з волейболу (спортивний зал Радивилівського НВК «Школа № 2 – ліцей»);

Об 11.00 серед учасників заходу будуть організовані спортивні конкурси «скакалка», «жонглювання м’ячем», «гімнастичний обруч».

Радивилів, на стадіоніЗ 11.30 – змагання з підтягування на турніку серед дітей до14 років та старших; з 12.00 – спортивні конкурси на велосипедах у рамках заходу «Вело-Україна» та фінальні матчі турніру з міні-футболу серед любителів «3 х 3».

На 13.30 год. заплановано матч чемпіонату Рівненської області з футболу серед юнацьких команд «Сокіл» (м.Радивилів) – «Вельбівно» (Острозький район);

А о 16.00 год. Розпочнеться матч чемпіонату області з футболу між командами «Сокіл» (м.Радивилів) – «Вельбівно» (Острозький район).

Про цю програму з посиланням на оргкомітет повідомила наше Інтернет-видання Наталія Каючко.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.