До пам’ятного знака жертвам Голокосту на хуторі поблизу Радивилова

У Радивилівському районі вшанували пам’ять жертв Голокосту з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту. Голова Радивилівської райдержадміністрації Анатолій Грисюк, голова Радивилівської райради Олександр Пастух, заступник голови Радивилівської райдержадміністрації Іван Кот, заступник Радивилівського міського голови Віктор Ісюк, представники громадськості та жителі району поклали вінки до пам’ятного знака жертвам Голокосту, який знаходиться на хуторі Пороховня Немирівської сільради. А.Грисюк зазначив, що Голокост – страшна трагедія, яка не повинна більш ніколи повторитися. (За повідомленням сайту РДА).

ДОВІДКА. У Радивилові з приходом німецьких фашистів уже 4 липня 1941 р. було розстріляно 27 євреїв. Масові вбивства їх в області почалися в травні 1942 р. 29 травня 1942 р.. у Радивилові було розстріляно 1350 чоловік. Організатором цих убивств був штурмбанфюрер СС д-р Пютц. Розстріли продовжувалися до осені 1942 року – головним чином біля хуторів Пороховня і Глинянка (нині Радивилівського району).

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

2 коментарі

  1. Грудень 19, 2014

    […] А ще сюди заїжджали й заїжджатимуть родичі тих, хто знайшов свій вічних спочин на оцих […]

  2. Січень 6, 2015

    […] зустріч з рятівниками через 60 років – у 2004 році До пам’ятного знака жертвам Голокосту на хуторі побли… Тексти вцілілих надгробків єврейського кладовища в […]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.