Добивається поновлення на посаді через суд

Екс-начальник Радивилівського відділення поліції Віталій Кеда позивається до керівництва про своє поновлення. Службовця звільнили за результатами проходження атестації. Перше судове засідання відбулося в Рівненському окружному адміністративному суді.

Серед позовних вимог Віталія Кеди: визнання протиправним та скасування наказу про звільнення, поновлення на посаді, стягнення грошового утримання за час вимушеного прогулу та стягнення моральної шкоди у розмірі 10 тисяч гривень.

Радивилів, райвідділ поліціїСвій позов Віталій Кеда заявив виключно до Головного управління національної поліції в Рівненській області та не вказував у числі відповідачів атестаційні комісії, як це робить більшість звільнених екс-поліцейських.

Сторони долучили письмові докази та подали клопотання. Деталями судового засідання з порталом «Четверта влада» поділилася керівниця юридичної служби ГУНП у Рівненській області Олена Брагіна:

– Сьогодні ми залучали атестаційні комісії у якості співвідповідачів, подали письмові докази – зокрема висновки комісій. Розгляд справи відкладено на 30 серпня.

Крім наданих суду доказів, юристи поліції очікують, поки надійдуть результати проходження паном Кедою поліграфу. Ці документи нині знаходяться у розпорядженні Центру рекрутингу, що організовував проведення атестування.

Як розповіла Олена Брагіна, у судовому засіданні Віталій Кеда був проти залучення атестаційних комісій як співвідповідачів. Втім, суд задовольнив клопотання представника поліції та залучив комісії. /http://4vlada.com/rivne/49671/

 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.