Домашні заготовки до різдвяного столу – на схід

Броди, допомога воїнам до РіздваСемеро жінок-бродівчанок спакували й відправили для хлопців, що зараз воюють, кутю швидкісного приготування. Принесли з дому та від знайомих горіхи, мед, родзинки… Хто продуктами, хто грошима підтримав цю ініціативу групи “Крила підтримки для АТО від бродівчан”. Жінки доклали й свої гроші, купили кутю, цукор, мак…

Анна Бреславська усіх запросила до себе додому. Наталя Савчин принесла вакуумний апарат, за допомогою якого жінки вже не раз пакували сухі суміші “Борщик бродівський”. А тепер запакували ще й набори для куті, до яких входить вже готова, зварена кутя, перетертий мак та інші компоненти головної страви святкового столу. Вийшло 16 пакетів куті, основа кожного з них – це три кілограми вареної пшениці. В інструкції вказано, що треба додати три літри кип’ятку, бажано довести до кипіння, але можна обійтися й без цього. Дати трошки настоятися – і “похідна” кутя готова. З одного пакета виходить великий баняк.

Перед Різдвом волонтери зі Львова повезли хлопцям на передову кутю разом з іншими важливими речами. Пару пакетів відправили “Новою поштою” до бродівчанина (місто Броди), що разом з побратимами захищає ТЕС у місті Щастя. У цьому місті, до речі, є і воїни з міста Радивилів.


Галина Антонів (“Високий замок”).

 

Домашні заготовки до різдвяного столу – на схід

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.