Допомога випускникам Радивилівщини у виборі життєвого шляху. Фоторепортаж: гарні й зацікавлені

19 листопада в Радивилівському районному будинку культури відбулася організована районним центром зайнятості профорієнтаційна зустріч випускників Радивилова і Радивилівського району з представниками двох десятків вищих і середньо-спеціальних навчальних закладів. У глядацькому залі керівники, викладачі і представники університетів, коледжів та інших навчальних закладів розповідали про умови навчання і організації дозвілля, про перспективи подальшого працевлаштування.

Перед присутніми виступив перший заступник голови Радивилівської районної державної адміністрації Іван Школяр.

А затим випускників запросили у фойє на другому поверсі, де навчальні заклади запропонували хлопцям і дівчатам наповнені потрібною їм інформацією буклети, плакати, спецвипуски багатотиражок, брошури. Можна було, так би мовити, «вживу» поспілкуватися з представниками навчальних закладів, поставити запитання, які виникли під час цього дуже потрібного профорієнтаційного заходу.

На завершення випускникам організували ознайомчу екскурсію в Радивилівський професійний ліцей.

При перегляді фото натискайте на ньому для збільшення. 

Радивилів, молодь, випускники proforientacia proforientacia2 proforientacia3 proforientacia4 proforientacia5 proforientacia6 proforientacia7 proforientacia8 proforientacia9 proforientacia9a proforientacia9ab proforientacia9abc proforientacia9abcdРадивилів, школа №1 гімназія, випускники
proforientacia-zala

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.