Допризовна молодь демонструвала свій гарт

Біля оздоровчого комплексу «Веселка», що поблизу Радивилова, проведено районну спартакіаду серед допризовної молоді, юнацький збір «Заграва». Він мав посприяти розвиткові національно-патріотичних почуттів учнівської молоді Радивилівщини, підвищенню зацікавленості до служби у Збройних Силах України.

Участь у спартакіаді взяли 14 збірних команд ЗОШ І – ІІІ ст. (кожна – в складі 5 юнаків та 3 дівчат –  учнів 9-10 класів) на чолі з учителями з предмету «Захист Вітчизни».

Заграва, РадивилівКожна команда мала єдину форму одягу, свою емблему, гасло.

В урочистому відкритті змагань взяли участь: голова Радивилівської районної ради В.Кондик, голова райдержадміністрації О.Ващук, заступник голови РДА Л.Орищина, начальник відділу освіти І.Ковалевська, представник районного військового комісаріату Л.Семич.

Змагання проходили у 10 етапів. Спочатку команди продемонстрували проходження строєм (оцінювались гасло, стрій, зовнішній вигляд). Відбувся конкурс знавців історії українського козацтва та армії, після чого дівчата взяли участь у змаганнях санітарних, а хлопці в змаганнях з бігу на 100 м, зі стрільби з пневматичної гвинтівки, розкладання та збирання автомата, підтягуванні на перекладині, метанні гранати на дальність, комбінованій естафеті «смуга перешкод» та «марш-кидку».

Затим учасники «Заграви» мали змогу скуштувати армійської каші та випити чаю, приготовлених у польовій кухні, яка прибула з бродівської військової частини, за що велика подяка її командиру І.Яременку.

Насамкінець – урочиста мить: нагородження. В індивідуальних заліках у метанні гранати на дальність переміг Голянський Іван, учень Хотинської ЗОШ; у підтягуванні на перекладині – Марценюк Назар (Рудня-Почаївська ЗОШ); у стрільбі з пневматичної гвинтівки – Ралець Назар (Довгалівська ЗОШ); у розкладанні та збиранні автомата – Табачук Вадим (Радивилівський НВК «Школа № 2 – ліцей»); у «марш-кидку» – Беднарський Олександр (Крупецька ЗОШ).

Третє загальнокомандне місце у спартакіаді серед допризовної молоді, юнацькому зборі «Заграва» посіла команда Радивилівського НВК «Школа №1 – гімназія»; друге місце – Довгалівської  ЗОШ І-ІІІ ст., перше місце – команда Крупецької ЗОШ І-ІІІ ст.  Команди-переможці нагороджені грамотами та кубками.  (За повідомленням сайту Радивилівської районної ради).

 

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.