Досвід агрокорпорації «Крупець» вивчають угорці

Агрокорпорацію «КРУПЕЦЬ» (Радивилівський район) відвідала делегація з Угорщини, аби перейняти кращий досвід українців у галузі сільськогосподарського виробництва.

Близько двадцяти власників найбільших в Угорщині птахофабрик ознайомилися із повним циклом виробництва в Крупці. Відвідали машино-тракторний парк, де зосереджене сучасне обладнання для обробки 8 тисяч гектарів землі для сільгоспкультур. Побачили сучасні, європейські умови, створені для вирощування птахівництва. Іноземним колегам продемонстрували потужності комбікормового заводу, який переробляє власну продукцію агрокорпорації. Також, ознайомили із технологіями нового заводу по переробці соняшника на олію (потужністю 120 тонн насіння за добу).

Керівники агрокорпорації (Володимир Варфалюк та ін.) розповіли про власний досвід забезпечення повного циклу виробництва – від сировини до поставок кінцевому споживачу, для того, щоб продукція могла потрапити у торгові точки 16 країн світу.

«На прикладі агрокорпорації «КРУПЕЦЬ» ми бачимо, що Україна зараз стрімко розвивається в аграрному секторі. Все, що ми побачили на виробництві, підтверджує цей факт. Тут зосереджені сучасні технології, висока продуктивність кваліфікованих кадрів, чітко поставлені вимоги та стандарти якості», – поділився враженнями заступник президента Спілки птахівників Угорщини Такост Гергей.

У планах агрокорпорації «КРУПЕЦЬ» – будівництво найбільшого заводу в Західній Україні по виробництву комбікорму, потужністю 40 тонн на годину. Завод планують збудувати протягом двох років, серед кандидатів на ген підряд – постійний партнер агрокорпорації, компанія «РЕНОМЕ ЄВРОБУД».

Цікаві факти про «КРУПЕЦЬ»

✔Чи знали ви, що агрокорпорація «КРУПЕЦЬ», лише за минулий рік, реалізувала понад 200 мільйонів штук яєць та виробила 38 тисяч тонн зерна для власного виробництва на комбікорм?
✔Кінцева продукція виробництва розходиться у 16 країн світу.
✔192 мільйони гривень капіталовкладень було здійснено у виробництво лише за минулий рік.  (“РЕНОМЕ”).


Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.