Досягнення в міжнародних конкурсах

мова, УкраїнаУчні загальноосвітніх навчальних закладів Радивилівського району регулярно беруть участь у Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика (заснований 2001 року) і в Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Тараса Шевченка (проводиться з 2010 року), нерідко здобувають призові місця на різних етапах.

У цьому навчальному році 6 грудня на базі Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 24 пройшов обласний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Т.Шевченка. Найкращі результати серед школярів тоді показали учні загальноосвітніх навчальних закладів Радивилівського і Рівненського районів – по 6 призових місць. А 13 грудня на базі тієї ж школи № 24 пройшов обласний етап ХV Міжнародного конкурсу імені П.Яцика. У ньому брали участь 189 учнів загальноосвітніх закладів області. У число призерів тоді потрапили й представники міста Радивилів: Олена Савицька з навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 1 – гімназія” здобула 2 місце (вчитель Ксьондзик Раїса Кирилівна); Ангеліна Бражнікова з НВК “Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 2 –ліцей” імені П.Стрижака вийшла на 3 місце (вчитель Пархута Лариса Володимирівна).

І ось нещодавно надійшло ще одне приємне для нас повідомлення: вже згадана Оленка Савицька, учениця 7 класу, виборола третє місце в четвертому (всеукраїнському) етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т.Шевченка. Вітаємо з цим успіхом Оленку, її батьків та вчительку Р.К.Ксьондзик.

Олена Савицька

О.Савицька.

Володимир Ящук

член Національної спілки журналістів України

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.