Дубенчанин знищив склад боєприпасів терористів

Дубенський район, Звіробій

Звіробій.

Так народжуются легенди. Вихідець із Дубенського району (сусіднього з Радивилівським), з позивним «Звіробій», наробив галасу на всю “ДНР”. Боєць наразі воює у складі спеціального розвідувального підрозділу Збройних Сил України під містом Маріуполь. 

У ніч на 23 січня в складі диверсійної групи «Звіробій» знищив склад боєприпасів терористів у Набережному. За цю діверсію терористи вже пообіцяли 30 тисяч доларів у заміну на голову українського бійця.

«У засідках Звіробій вичікував 23 дні, коли терористам привезуть «гумконвой». І нарешті – дочекався. Вночі терористи розвантажили два КамАЗи, заповнені артилерійськими боєприпасами і протитанковими ракетами. Це – як мінімум 20 тонн. Феєрверк був на півнеба. Точна кількість загиблих терористів невідома”, – розповідають побратими сміливця.

Також наголошується, що за знищений склад Звіробій «отримав на горіхи» від свого начальства за те, що порушив норми безпеки і наблизився занадто близько, ближче ніж на 500 метрів. «Зате тепер на їх ділянці фронту тихо. А в “сепарів” – кіпіш. Вони явно не очікували такого повороту. Згідно з радіоперехопленням, за голову Звіробоя вже дають 30 тисяч доларів», – повідомляють блогери.

Крім цього, кілька тижнів тому наш герой Звіробій знищив ворожий танк Т-64.

(За публікацією сайту ОГО – опрацьовано для Радивилів.info).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

1 Response

  1. Володимир сказав:

    Ой молодець ЗВІРОБІЙ.та йому треба орден та квартиру а не догану.Якби всі так служили Україні,то сепаратистів вже не було.Слава герою ЗВІРОБОЮ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.