Втікача спіймали на Радивилівщині

Троє засуджених з дільниці соціальної адаптації Дубенської виховної колонії разом з працівником колонії пішли на виробничий об’єкт за межами установи – біля села Берег.

Після лісових робіт один із засуджених відпросився для справляння природних потреб та відійшов на незначну відстань. Минули хвилини, а він не повернувся. Працівник колонії його не знайшов, отож негайно повідомив чергового помічника начальника установи та розпочав розшук засудженого. На місце події прибула оперативно-розшукова група із числа працівників колонії. Під час проведення першочергових розшукових заходів «по гарячих слідах» виявити втікача не вдалося. Про подію повідомили міліцію та прокуратуру. Втеча сталася 15 жовтня.

За втечу з місць позбавлення волі частина 1 статті 393 Кримінального кодексу України передбачає позбавлення волі строком від 3 до 5 років. На місці події працює оперативна група управління ДПтС України в Рівненській області та слідчо-оперативна група Дубенського міського відділу (з обслуговування м.Дубно та Дубенського району) УМВС України в Рівненській області. 

kolonijaПрес-служба управління ДПтС України в Рівненській області інформує, що втікачем є Олександр Каражі, якому у грудні цього року виповниться 18 років. Він уродженець і житель с.Харліївка, що в Попільнянському районі Житомирської області. Був засуджений у листопаді 2014 року. Отримав один рік та сім місяців позбавлення волі. У Дубенську виховну колонію потрапив у червні цього року — за незаконенне заволодіння транспортними засобами. Характерні прикмети зниклого: зріст — 165-170 см., середньої статури, обличчя прямокутне, лінія росту волосся звивиста, брови дугоподібні, широко розставлені, очі голубого кольору, ніс середнього розміру, прямий з горизонтальною широкою основою та ввігнутою спинкою, рот середнього розміру, губи середні, ротова щілина пряма з підсять повідомити за телефонами (0362) 26-96-02, (067) 306-70-49, (098) 787-46-37, (095) 780-60-98, (098) 773-75-97, (067) 360-34-99.

***

Як повідомили ЗМІ, втікача затримали 17 жовтня в Радивилівському районі. Він ішов дорогою – чому втік і куди прямував, тепер розповідатиме слідчим.

“У суботу, 17 жовтня, близько восьмої години ранку, під час нагляду за безпекою дорожнього руху поблизу села Бугаївка, що в Радивилівському районі, інспектори ДПС ДАІ помітили молодика, який пішки йшов узбіччям дороги. Юнак рухався в напрямку Львова та за зовнішнім виглядом підпадав під орієнтування на затримання засудженого, що втік з виправної колонії під час вирубки лісу”, – сказано в повідомленні. Правоохоронці затримали засудженого та доставили на стаціонарний пост № 1 в селі Опарипси Радивилівського району для встановлення особи. Під час затримання хлопець опору не чинив.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.