Дубенська компанія постачала м’ясо в… “ДНР”

ТОВ «Компанія «Зевс ЛТД» із міста Дубно, яка постачала м’ясо керівникам терористичного формування “ДНР”, отримувала фінансування з Росії. Про це свідчить ухвала Рівненського міського суду Рівненської області. Слідчі встановили, що у серпні – грудні 2015 року «Компанія «Зевс ЛТД» здійснила поставки на користь підприємств, підконтрольних терористичній організації “ДНР”, 1,5 тис. тонн м’яса та м’ясопродукції на суму близько 100 мільйонів гривень.

Про це інформацію для Радивилів.info взято з видання «Наші гроші».

Отримувачів продукції контролювали бойовик 2-го батальйону 2-ї бригади НВФ «Оплот» “ДНР”, начальник підрозділу розвідки із позивним «Кусок», “міністр економічного розвитку ДНР”, його заступник та інші.

гроші, мільйони, гривніУ період поставок «Компанія «Зевс ЛТД» отримала 500 млн. російських рублів. Кошти перераховували фірми з Москви, а також з окупованих територій України (Донецька, Луганська обл., АР Крим). Зокрема, фірмі «Зевс ЛТД» перерахували гроші три московські компанії: «Арс», «Ніка» і «Некст».

Фірма «Арс» з 2012 року належить Яшутіну Ігорю Васильовичу. Фірму «Ніка» ідентифікувати не вдалося, оскільки в ухвалі не вказаний ані її номер, ані адреса реєстрації. Компанією «Некст» володіють Зибінов Олександр В’ячеславович і Кацман Семен Маркович.

30 вересня 2015 р. «Укрінтеренерго» підписало договір на поставку антрацитового вугілля з іншою фірмою Семена Кацмана – «Русснефтедобыча». Вартість цього контракту не розголошувалася. Фірма «Русснефтедобыча» зареєстрована у квітні 2014 р. на Тверському бульварі, 18 у Москві – це приміщення ресторану «Империя», на сайті якого повідомляється, що він захоплений рейдерами.

Компанія «Зевс ЛТД» зареєстрована у місті Дубно Рівненської області. Засновниками фірми є кияни Костянтин Сенюков і Світлана Ланчук.

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.