Дубенська районна рада: За кого голосуватимемо

На виборах до Дубенської районної ради, які відбудуться 25 жовтня, виборці обиратимуть депутатів у п’яти виборчих округах.

Козинська, Крупецька й Радивилівська об’єднані територіальні громади входять до виборчого округу № 5, де за приблизними підрахунками мають право голосу 26935 осіб.

Список кандидатів у депутати від політичних партій територіального виборчого округу № 5 опублікували на сайті Центральної виборчої комісії.

Виборці обиратимуть депутатів з-поміж восьми політичних партій.

Подаємо списки кандидатів:

Політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина»

Гаврилюк Сергій Миколайович – перший кандидат

Жукевич Петро Ярославович

Ковальчук Петро Васильович

Молявчик Ольга Дмитрівна

Стрик Михайло Степанович

Порицька Наталія Іванівна

Ткачук Інна Авенірівна

Воронко Віктор Степанович

Тростянецька Анна Геннадіївна

Політична партія Всеукраїнське об’єднання «Свобода»

Кондик Володимир Миколайович – перший кандидат

Додь Віталій Валерійович

Поляк Валентина Володимирівна

Римарчук Андрій Андрійович

Мулик Ріта Дмитрівна

Присяжню Петро Олексійович

Політична партія «Європейська Солідарність»

Дехтярчук Олександр Володимирович – перший кандидат

Братащук Микола Романович

Чуліпа Василь Григорович

Зубкевич Степан Павлович

Пастух Марія Володимирівна

Семенюк Оксана Олексіївна

Ісюк Віктор Михайлович

Семенюк Людмила Василівна

Зварич Андрій Володимирович

Політична партія «За майбутнє»

Гордійчук Діана Юріївна – перший кандидат

Сірко Андрій Анатолійович

Мамчур Андрій Петрович

Гетьман Богдан Васильович

Каючко Наталія Володимирівна

Франко Тетяна Володимирівна

Гайдук Андрій Володимирович

Федишина Тетяна Михайлівна

Чеботарьов Володимир Васильович

Дмитрук Наталія Андріївна

Політична партія «Пропозиція»

Файфура Богдан Михайлович – перший кандидат

Стецюк Василь Григорович

Стецюк Федір Григорович

Кот Іван Васильович

Свінтозельська Тетяна Іванівна

Собчук Оксана Василівна

Сова Микола Миколайович

Політична партія «Радикальна партія Олега Ляшка»

Бронський Андрій Борисович – перший кандидат

Сиротинський Микола Васильович

Мінько Віктор Петрович

Завалов Олег Михайлович

Сиротинська Ельвіра Нариманівна

Нестеренко Оксана Василівна

Політична партія «Сила і честь»

Мельник Юрій Степанович – перший кандидат

Дубинецький Петро Онуфрійович

Кухарьов Олександр Олексійович

Ручкін В’ячеслав Іванович

Стельмащук Галина Євгенівна

Бернацька Ірина Юріївна

Курій Ігор Олександрович

Богачук Наталія Володимирівна

Манзюк Василь Євгенович

Політична партія «Слуга народу»

Биць Артур Вікторович – перший кандидат

Джунь Юрій Іванович

Шуст Тетяна Олександрівна

Лисак Богдан Іванович

Богун Галина Олександрівна

Пастух Микола Олександрович

Мащук Віталій Григорович

Чупіна Оксана Миколаївна

Додь Сергій Васильович

Бречко Ірина Сергіївна

Дубно, вид згори

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.