Дубно: Міжнародний фотохудожній пленер

У Дубно тривають заходи з нагоди 95-річчя Почесного громадянина міста Дубно, Героя України, лауреата Національної премії ім. Т. Шевченка Бориса Григоровича Возницького.

Під егідою Благодійного фонду «Відродження історико-культурної спадщини України імені Героя України Б.Г.  Возницького», Дубенської міської ради та ряду громадських організацій стартував Міжнародний фотохудожній пленер «Стежками Бориса Возницького», на який запрошено фотохудожників з різних областей України, а також із  Європи. Мета  фотопленеру – пройти шляхом «янгола-охоронця українських музеїв та замків», як називають Бориса Григоровича, заархівувати у світлинах місця, пов’язані з його життям та спадщиною геніального скульптора Іоана Пінзеля, якого відкрив світові  Борис Возницький.

Дубенський міський голова Василь Антонюк зустрівся з учасники фотопленеру, відзначив значимість постаті Возницького та важливість збереження пам’яті про нього.
Перші світлини, зроблені на батьківщині великого музейника у селі Ульбарів (нині Нагірне), продовжились у Дубні. Подальший шлях фотохудожників проляже у Бучач, Городенку, Годовицю, Золочів, Підгірці, Олесько,  Львів.

Презентація частини фотовиставки «Стежками Бориса Возницького та Іоана Пінзеля» відбудеться  в Дубенському замку. («Голос України»).

Дубенський замок

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.