Дубно: стався потужний вибух, який дуже налякав жителів міста. Відео

vybuchУ місті Дубно на Рівненщині – надзвичайна ситуація. На нафтовій базі о 13 годині 8 червня стався потужний вибух. Нафтова база  «WOG-РІТЕЙЛ» знаходиться неподалік залізничного вокзалу. Два робітники здійснювали ремонт резервуарів кубатурою 70 квадратів. З невідомих поки що причин ці резервуари після випаровування нафтопродуктів вибухнули.

На місце події виїхали рятувальники та медики. Двох працівників забрали до лікарні.  Стан потерпілих медиками характеризується як задовільний. Дубенчани кажуть, що вибух було чути по всьому місту. Городян це дуже налякало. У декого вибило шибки та потріскала штукатурка.

Як зазначає ГУ ДСНС у Рівненській області, на місці події працювали 17 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки 5-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС і 1 пожежна автоцистерна місцевої військової частини. На охолодження резервуарів та запобігання загоряння подавалося 2 повітряно-пінних стволи та 7 водяних стволів.

Попередня причина вибуху: порушення правил пожежної безпеки під час проведення зварювальних робіт. Роботу з ліквідації наслідків вибуху на Дубенській нафтобазі  завершено  станом на 14:10.

Нагадаємо: у місті Радивилів вибух стався 28 січня цього року в житловому будинку. Одна людина тоді загинула, одна отримала каліцтво. 

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.