Дубно як центр секс-індустрії

Дубно поволі перетворюється на неофіційну столицю підпільної секс-індустрії. У будь-якому разі місцеві журналісти переконані: максимум за 500 грн. тут можна винайняти на годину найгарнішу повію. Секс за гроші в Дубні існує – його вартість 200 – 400 гривень. Повії у цьому місті пропонують свої послуги в нічний час біля барів та дорожніх кафе,  переконаний портал «Дубно.Ua».

секс, еротика, райцентр, Дубно«Зняти повію можна за 5 хвилин, – розповів Петро, працівник одного нічного закладу. – Якщо клієнт хоче сексу, то будуть дівчата, готуй 500 гривень. Можна зняти дівчину дешевше, навіть за 200 гривень, але якість буде не дуже».

У нічний час дівчата за викликом працюють не лише в Дубні, але і в більшості барів чи кафе понад дорогою. Міжнародна траса Київ – Чоп, що пролягає повз місто, приносить чималі прибутки повіям, сутенерам та їхнім покровителям.

Одна з повій, яка погодилася «відкрити душу» журналістам, зізналася: за останніх два роки «Дубно сексуальне» стало набагато популярнішим, і багато туристів дорогою повз Радивилів, Львів на Буковель роблять «романтичну зупинку» в райцентрі. Їх приваблює відносно висока якість молодих дівчат та недорогі розцінки, адже в столиці, Львові чи Луцьку за одне й те ж доведеться заплатити вдвічі, а то й утричі дорожче.

Ще один феномен дубенських жриць кохання – вдень вони ведуть цілком пристойний спосіб життя, а вночі перетворюються на палких німфоманок.

«Я краще заробляю на трасі за тиждень, ніж за місяць роботи вчителькою в школі, – не приховує одна з них, Олена. – Повією мене ніхто не називає, просто дівчиною, і більшість заможних чоловіків ставляться до мене добре. Хоча були випадки, що п’яні хотіли побити, але для цього у нас є охорона. Правоохоронці? Вони наші друзі! Хто-хто, а міліціонерів ми добре знаємо», – стверджує видання, котре, щоправда, не розголошує, з яких міст Волині найчастіше приїздять у місто ласі на доступне жіноче тіло чоловіки. Але оскільки від Луцька до Дубна якихось 50 км, то припущення виникають самі собою.

Тим паче, що «жриці кохання» активно працюють у «всесвітній павутині», тож під рубрикою «Інтимні послуги» можна без будь-яких проблем отримати контактну інформацію від потенційної надавачки послуг, пише сайт «ОГО».

Тарас Грушівський

кореспондент

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.