Громадське обговорення плану промзони

Міський голова Радивилова Микола Карапетян вручив десять комплектів спеціального захисного одягу особовому складу Радивилівської пожежно-рятувальної частини №19. Відбувся зацікавлений обмін думками з начальником СДПЧ Богданом Гетьманом та членами колективу щодо матеріально-технічного забезпечення та проблемних питань пожежно-рятувальної частини.

smiles-uvahaЗ ініціативи ради учнівського самоврядування Радивилівського професійного ліцею, як інформує сайт цього навчального закладу, прапор та текст подяки колективові, переданий від  учасників АТО – колишніх випускників ліцею, розміщено у виставковій залі головного корпусу. Для того, щоб щоразу, коли учні дивитимуться на прапор і читатимуть побажання героїв АТО, згадували про  внесок наших земляків, своїх ровесників у боротьбу за територіальну цілісність і незалежність України. А учні 4-ї і 5-ї груп ініціювали акцію «Підпиши прапор солдату!», у ході якої залишили свої записи, вірші, побажання для військовослужбовців 16-ї окремої бригади армійської авіації, де служить батько одного з учнів, Василь Іванович Мазурок. Прапор передано в бригаду в місті Броди.

smiles-uvahaЗа два місяці 2016 року в Рівненській області виробили понад 44 тисячі тонн молока, з яких понад 10 тисяч тонн – на сільгосппідприємствах області. Як повідомили в департаменті агропромислового розвитку Рівненської ОДА, цьогоріч сільгосппідприємства наростили виробництво молока більш як на 5%. Найбільший надій на корову, а саме понад 1000 кілограмів молока, у Радивилівському та Гощанському районах. Наразі по всіх категоріях господарств в області утримується 98 тисяч корів, з них на сільськогосподарських підприємствах – 14 тисяч.

Радивилів, східsmiles-uvahaРадивилівська міська рада розпочала громад­ське обговорення опублікованого в пресі проекту містобудівної документації – детального плану території промзони в районі вулиць Кременецької – П.Стрижака у Радивилові. Замовником проекту виступила міська рада. Виконавець робіт та головний архітектор проекту – М.Лопушанський. Цей план розроблений на замовлення Радивилівської міської ради згідно з рішенням сесії від 22.02.2016 року. Мета плану – впорядкування території проектованого промислового осередку з визначенням інвестиційно привабливих територій у межах названих вулиць. Площа – 54,15 га. Визначена площа ділянок: підприємств транспортної інфраструктури – 7,17 га; адміністративних, громадських установ – 2,67 га; комунально-господарських підприємств – 4,93 га; виробничих підприємств – 20,25 га; території комунальних об’єктів – 0,84 га; зелених насаджень спецпризначення – 4,9 га; площа проїздів – 26,3 га.

Фото: творча група “ВИДИВО”.

Адміністратор

системний адміністратор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.