Два ювілеї у шанованих ветеранів Сисаків

Днями зустрів свою вісімдесяту осінь житель Радивилова, ветеран праці Андрій Іванович Сисак, людина із незгасним джерелом енергії, в минулому – заступник голови Червоноармійського райвиконкому.

На жаль, за станом здоров’я сам ювіляр не зміг долучитися до святкових урочистостей, організованих у міському центрі дозвілля та мистецтв до Дня людей похилого віку. З нагоди поважної події минулої неділі, 1 жовтня, з рясними вітаннями, квітами та подарунком до його помешкання завітали голова Радивилівської об’єднаної громади М.А.Карапетян, голова ветеранської організації району В.А.Бондар, а також представники обласної ветеранської організації, голова ради О.І.Ковальчук та його заступник Г.О.Машкова.

-Ваш внесок у розбудову міста і району дуже значний, ми пам’ятаємо і високо цінуємо працю кожного, хто розвивав свою малу батьківщину, трудився на її благо, – звернувся до шанованого ювіляра Микола Аракелович Карапетян.

Побажання міцного здоров’я, любові й турботи від рідних і, звичайно, зустріти гостей ще й на світле сторіччя прозвучали і від імені голови президії ради ветеранської організації області О.І.Ковальчука.

Ще одним прекрасним приводом для віншувань у цій родині стала й інша непересічна подія – подружжя Ніни Никифорівни та Андрія Івановича Сисаків відзначає своє діамантове весілля. Шістдесят років у парі! Рекордні десятиліття, особливо за сучасними мірками.  Крило до крила, як пара лебедів, Андрій Іванович та Ніна Никифорівна у цьому довгому перельоті життя. І кожне нове життєве та професійне досягнення ставало можливим лише завдяки розумінню, підтримці, уважному ставленню одне до одного, відзначали гості.

(Із сайту Радивилівської ОТГ).

Редактор

головний редактор Радивилів.info

You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.